De kleine lettertjes....pas ermee op!

Waaraan moet je denken bij slechte voorwaarden? Enkele voorbeelden:
Hogere rente bij verlengingSommige hypotheken hebben een aantrekkelijke startrente, maar wat als je de hypotheek later verlengt?
Dan blijkt opeens de rente voor bestaande klanten een tiental procentpunten hoger te zijn dan die voor nieuwe klanten!
Vroegtijdig aflossen = boete! Bij de goedkopere hypotheken is het mogelijk dat je een flinke boete tegemoet kunt zien als je je hypotheek vroegtijdig aflost, of dit nou is omdat je samen gaat wonen met je vriend(in) in een gezamenlijke woning, of omdat je gaat verhuizen. En als je pech hebt is inmiddels de rente ook nog eens gestegen en ga je voor je nieuwe hypotheek een hogere rente betalen!
Bij de betere hypotheek kun je zonder boete aflossen als je verhuist, en worden de oude rente en voorwaarden meegenomen naar de nieuwe (meestal hogere) hypotheek.
Een uitgebreid overzichtDit zijn maar enkele voorbeelden van slechte voorwaarden. Volg
deze link voor een uitgebreider overzicht.
Op deze pagina worden ook enkele voorwaardenvergelijkingssites genoemd.